לפרטים נוספים חייגו

לפרטים נוספים חייגו

האם זה הזמן לקנות נדל"ן בחו"ל?

בשנים האחרונות אלפי משקיעים ישראלים העבירו את כספם לחו"ל לטובת רכישת נכסי נדל"ן. סביבת הריבית הנמוכה במערכת הבנקאית ושורת ההגבלות על רכישת דירות להשקעה בישראל אשר הובילו לעלייה בתשלומי מס הרכישה והשבח, דחפו ודוחפים גם כיום ישראלים רבים לחפש השקעות איכותיות מחוץ לגבולות ישראל.

נדל"ן בחו"ל למה לקנות?

לכל משקיע או רוכש/ת סיבות שונות, הסיבות המרכזיות שאותן אנו פוגשים:

נדל"ן בחו"ל למה כדאי לשים לב?

הניסיון מלמד כי בכל מקום שיש כסף ואפשרויות, יהיו למרבה הצער גם גורמים אשר ניתן להעריך בנימוס כי טובת הלקוחות אינה בראש מעייניהם. כולנו קוראים ורואים על משקיעים רבים שרכשו נכסים בישראל וברחבי העולם ונותרו ללא כסף וללא הנכס. כדי לנסות לצמצם את הסיכון והסיכוי ליפול לידי "צדקים" אלו, אביא מספר דגשים וטיפים שנלמדו לאורך השנים:

סיכום

מאמר זה מתייחס לסיבות לרכישת נדל"ן בחו"ל תוך הדגשת נקודות אשר בדיקה נכונה שלהן יכול ותמנע אובדן של ממון ואנרגיה. מרבית הנתונים הספציפיים במאמר זה מתייחסים למידע ולניסיון שיש בידינו לאחר שנים של השקעה וליווי משקיעים להשקעות נדל"ן בלובלין פולין. נדל"ן בחו"ל הוא כלי פיננסי נפלא וביכולתו לשפר רבות את עתידינו הכלכלי, בכדי להגיע לכך, נכון יהיה לפעול בצורה מושכלת ומקצועית תוך הגדרת מטרות ברורות ויעדים מדדים.

ט.ל.ח