לפרטים נוספים חייגו

לפרטים נוספים חייגו

ישראל היא המדינה של כולנו וכולנו אוהבים אותה ומחוברים אליה. אך כאשר אנו פועלים לדאוג לעתידינו הכלכלי אנו מונחים ע"י שיקולים רבים אשר אהבת המקום לא תמיד רלוונטית להם. תשאלו, אז מה כן?

מרבית המשקיעים והמשקיעות יחפשו השקעה יציבה, בטחון, תשואה גבוה והגשמה ומימוש עצמי. הכל כדי ליצור לנו ולמשפחותינו עתיד כלכלי טוב יותר אשר יבוסס על מגוון מקורות וסוגי הכנסה. במאמר זה נתמקד בחלק מהסיבות המרכזיות אשר נבדקות ע"י משקיעים ומשקיעות תוך התייחסות על קצה המזלג למצב הנתון בישראל ובחו"ל.

בשל ההתמקדות שלנו ב-Lublininvest היא בפולין, ההתייחסות הספציפית תתייחס לפולין ובמידת הצורך לעיר לובלין בה אנו משקיעים ומלווים משקיעים נוספים.

ישראל למה לא?

אתייחס לחלק מהסיבות אשר הופכות את ישראל למקום שאינו כדאי לביצוע השקעות נדל"ן ע"י משקיעים פרטיים ומוסדיים:

השקעות נדל"ן בארץ או בחו"ל?

חו"ל (בדגש על פולין) למה כן?

גם כאן אתייחס לחלק מהסיבות אשר גורמות למשקיעים להשקיע בחו"ל תוך התמקדות ביתרונות השקעה זו:

סיכום:

לכל משקיע ומשקיעה שיקולים רצונות ותוכניות משלהם, בשנים האחרונות הפערים והסיבות להעדיף השקעה בחו"ל על פני השקעה בישראל גדלו בצורה משמעותית ולא בכדי כספים רבים יוצאים מישראל לטובת ביצוע השקעות ברחבי העולם. בסופו של יום מטרת ההשקעה היא לקיים את רצון המשקיע/ה ובכדי להגשים רצון זה בסיכון מינימלי ופרק הזמן הקצר ביותר נדרשים המשקיע/ה לבחון את החלופות בזכויות מגדלת בכדי לקבל החלטות מושכלות. כולנו מכירים "משקיעים" רבים שמחפשים במשך שנים ארוכות את השקעת הזהב שלהם.

ניתן ללמוד דרך משקיעים אלו כי החשש מהצעד הראשון משתק ולפחות מניסיוני מי שלוקח/ת החלטה לקפוץ למים – כבר עשה צעד ענק לטובת הגשמה אישית תוך דאגה לעתידו/ה הכלכלי ע"י יצירת אפיק הכנסה שאינו תלוי ביכולתו/ה לקום כל בוקר לעבודה.

ט.ל.ח